Hurtowania akcesoriów do pielęgnacji paznokci - Abra Trade

Zacznij pisać aby zobaczyć produkty których szukasz

Koszyk

Najnowsze wpisy

Zadbane pięty – którą tarkę wybrać?

Zadbane pięty – którą tarkę wybrać?

Obecnie, kiedy okres letni w jest w pełni, mamy ochotę wskoczyć w ulubione klapki, sandały, czy japonki. Lecz, co robić, gdy nasze pięty nie wyglądają wcale ładnie i jedyne, o czym marzymy to chować je w pełnych butach? Okres letni jest również dużym wyzwaniem dla naszych stóp, są one narażone na różnego rodzaju zagrożenia jak… Czytaj dalej Zadbane pięty – którą tarkę wybrać?

Jak skompletować domowy zestaw do manicure?

Jak skompletować domowy zestaw do manicure?

Gładka cera, szczupła sylwetka i piękne dłonie – dla wielu z nas to oznaka tego, że dana kobieta o siebie dba, sprawia dobre pierwsze wrażenie. Czy spostrzeżenia tego typu są miarodajne? Pewnie wielu z nas powie, że nie i równie wielu będzie się z nimi kłócić. Jedno jest jednak pewne – im bardziej dbamy i… Czytaj dalej Jak skompletować domowy zestaw do manicure?

Jakie pilniki do pedicure są najlepsze?

Jakie pilniki do pedicure są najlepsze?

Pielęgnacja stóp przez wiele kobiet traktowana jest po macoszemu, a nie powinna. Mimo że niecodziennie wystawiamy swoje stopy na widok publiczny, powinniśmy mieć na uwadze ich zdrowie i dobrą kondycję. Czy w domowym zaciszu, bez wizyty u kosmetyczki da się skutecznie wypielęgnować stopy i nie zrobić sobie przy tym krzywdy? Oczywiście! Jednak, żeby zrobić to… Czytaj dalej Jakie pilniki do pedicure są najlepsze?

Jakie frezy do skórek?

Jakie frezy do skórek?

Opracowanie skórek to jeden z pierwszych etapów przygotowania paznokci do stylizacji. Jest niezwykle ważny krok, ponieważ zadbane skórki podkreślają efekt idealnego manicure. Oprócz odsuwania i wycinania skórek cążkami, jest możliwość usunięcia skórek frezarką. Jednakże jakie frezy do paznokci są odpowiednie? Praca frezarka pozwala na skrócenie czasu wykonywania stylizacji paznokci. Istnieją frezy o różnych kształtach oraz… Czytaj dalej Jakie frezy do skórek?

Jak dezynfekować pilniki do paznokci w domu?

Jak dezynfekować pilniki do paznokci w domu?

Dezynfekcja przyborów kosmetycznych jest niezwykle ważna, szczególnie w salonach kosmetycznych, gdzie przewija się mnóstwo klientów. Zdezynfekowane narzędzia pracy ułatwiają uniknięcie zakażeń bakteryjnych oraz wirusowych. Wiele osób zapomina jednak, że domowe przyrządy do pielęgnacji również należy odkażać. Dezynfekcja niszczy formy wegetatywne drobnoustrojów na przedmiotach. Liczne grono osób uważa, że jeśli robimy paznokcie w zaciszu domowym tylko… Czytaj dalej Jak dezynfekować pilniki do paznokci w domu?

Blok polerski — jaka gradacja?

Blok polerski — jaka gradacja?

Zadbane i gładkie paznokcie to wizytówka każdej kobiety. Warto zatem zadbać, aby ich pielęgnacja przeprowadzana była na najwyższym poziomie. Oprócz jakości wybieranych produktów, ważnym czynnikiem jest ich bezpieczne użytkowanie. Producenci oferują wiele rodzajów pilników, polerek oraz bloków polerskich w zależności od potrzeb i etapu stylizacji paznokci odpowiedni będzie inny typ pilnika. Jednym z najistotniejszych czynników… Czytaj dalej Blok polerski — jaka gradacja?